2020 rugpjūčio 7 d.

Turizmas

Bažnyčios

Papilės Šv. Juozapo bažnyčia. Šiaudinės Švč. Mergelės Marijos bažnyčia.

Gamtos paminklai

Penkiolikakamienė liepa Rudikių ąžuolas Užbrasčių ąžuolas

Jurakalnis

Į pietus nuo senųjų kapinių, kairiajame Ventos krante, stūkso išvaizdus medžiais apaugęs gūbrys, nuo skardžio atskirtas gilia griova, nueinančia į Ventos upės slėnį - tai Jurakalnis

Malūnai

Augustaičių malūnas Papartynės malūnas Papilės malūnas Pašilės malūnas Rudikių malūnas

Muziejai

Simono Daukanto memorialinis muziejus. Lazdynų Pelėdos muziejus

Paminklai

S. Daukanto paminklas. S. Daukanto kapas. Paminklas 1863-1864 m.sukilėliams Biliūniškėse. Paminklinis akmuo Užbrasčių kaime 1863 m. laisvės kovotojams atminti.

Parkai

Eglesių parkas, Kairiškių parkas, Klaišių buvusio dvaro parkas, Meškėnų buvusio dvaro parkas, Papilės parkas, Papilės vardinis ąžuolynas, Paragių parkas

Piliakalniai

Sustojus Papilėje, viename seniausių Žemaitijos miestelių, pirmiausia derėtų užkopti ant dviejų piliakalnių, tolimos istorijos liudininkų.

Apžadų kapeliai

Kelio Tryškiai - Viekšniai atkarpoje, už Kairiškių gyvenvietės, veda lauko keliukas į Apžadų kapelius.

Naujienos / Archyvas

Vaikų gynimo dienos šventė Papilėje

2011.06.02
 

Puikią idėją Vaikų gynimo dienai sugalvojo gimnazijos ateitininkų kuopa, vadovaujama mokytojos Genovaitės Pundziuvienės. Spalvotomis kreidelėmis, dideli ir maži, liejo savo emocijas ir mintis, piešiniais keitė pasaulį. Pasaulis keičiasi kiekvieną akimirką, o koks jis bus, labiausiai priklauso nuo mūsų poelgių ir nuotaikų. Su gera nuotaika šventė tęsėsi Papilės miestelio kultūros namuose. Čia buvo atidaryta vaikų piešinių paroda  „Mano gatvė" ir  „Mano kaimas" . Piešinius piešė gimnazijos pradinių klasių mokiniai, o juos gražiai pateikti padėjo jų mokytojos.  Parodos atidarymas sutapo su Pavasario palydėtuvėmis ir Vasaros sutiktuvėmis. Susirinkusiems  vaikams  šelmišką šokį sušoko kultūros namų vaikinų breiko grupė (vadovas Marius Gedaminskas ). Šiuo pavasarišku šokiu estafetę perėmė  „Vasarėlė"( J. Rimkuvienė). Ji atvyko su lauknešėliu gardumynų, kuriuos išdalino piešinių autoriams. Po to visi buvo pakviesti žiūrėti Naujosios Akmenės muzikos mokyklos draminio-muzikinio ugdymo studijos (vadovės D. Kvaukienė ir A. Savčikienė)vaidinamos E.Matulaitės pasakos „Nė mur mur".  Kultūros namų vedėja V.Kupstienė ir tetulė „Vasarėlė" padėkojo svečiams už puikų spektaklį, pavaišino gardumynais ir visiems palinkėjo gražios, nuotaikingos, įspūdingos vasaros.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2011.06.02 12:25
 

100-mečiui

Kontaktai

Akmenės rajono Papilės

seniūnijos rėmimo fondas
Kodas 153091222
J. Basanavičiaus g. 22A, Papilė,

LT-85243, Akmenės r. sav.
Tel. (8 425) 32633
El. paštas antanas@vaicius.lt

 

2009 - 2020 © Papilės kraštas