2020 rugpjūčio 3 d.

Turizmas

Bažnyčios

Papilės Šv. Juozapo bažnyčia. Šiaudinės Švč. Mergelės Marijos bažnyčia.

Gamtos paminklai

Penkiolikakamienė liepa Rudikių ąžuolas Užbrasčių ąžuolas

Jurakalnis

Į pietus nuo senųjų kapinių, kairiajame Ventos krante, stūkso išvaizdus medžiais apaugęs gūbrys, nuo skardžio atskirtas gilia griova, nueinančia į Ventos upės slėnį - tai Jurakalnis

Malūnai

Augustaičių malūnas Papartynės malūnas Papilės malūnas Pašilės malūnas Rudikių malūnas

Muziejai

Simono Daukanto memorialinis muziejus. Lazdynų Pelėdos muziejus

Paminklai

S. Daukanto paminklas. S. Daukanto kapas. Paminklas 1863-1864 m.sukilėliams Biliūniškėse. Paminklinis akmuo Užbrasčių kaime 1863 m. laisvės kovotojams atminti.

Parkai

Eglesių parkas, Kairiškių parkas, Klaišių buvusio dvaro parkas, Meškėnų buvusio dvaro parkas, Papilės parkas, Papilės vardinis ąžuolynas, Paragių parkas

Piliakalniai

Sustojus Papilėje, viename seniausių Žemaitijos miestelių, pirmiausia derėtų užkopti ant dviejų piliakalnių, tolimos istorijos liudininkų.

Apžadų kapeliai

Kelio Tryškiai - Viekšniai atkarpoje, už Kairiškių gyvenvietės, veda lauko keliukas į Apžadų kapelius.

Naujienos / Archyvas

Vasaros šventė Kairiškiuose

2015.09.02
 

            Vasaros šventė tapo atsisveikinimo su vasara diena. Tradiciškai renginys prasidėjo įvairiais žaidimais ir atrakcionais, į kuriuos ypač aktyviai įsijungė vaikai ir paaugliai. Papilės seniūnas Antanas Vaičius padėkojo vietiniam verslininkui Svajūnui Dapšiui už materialinę pagalbą bendruomenės veiklai, apdovanojo pavyzdingai tvarkomų sodybų šeimininkus Marytę ir Alfonsą Kolbergus bei Justiną ir Alfredą Bučus. Neringos ir Mariaus Prišmontų šeima sulaukė padėkos už sportinio gyvenimo organizavimą, už naujų įrenginių priežiūrą parke. Buvusių kairiškiečių Vilkų šeima pateikė staigmeną: Sigita organizavo visus žaidimus ir dovanojo prizus, o Viktoras parėmė finansiškai. Prisidėjo ir nuolatiniai bendruomenės veiklos rėmėjai: Rimvydo Strigūno įmonė „Dasma“ ir  Kairiškių elektrinės savininkė Jūratė Giedrienė. Bendruomenės pirmininkė dėkojo daugybei žmonių, prisidėjusių prie paplūdimio atnaujinimo, aplinkos tvarkymo. Palinkėta sėkmės šios vasaros abiturientams Gintarei ir Edvardui. Visą vakarą smagiai grojo Rita ir Algis. Organizacinius rūpesčius prisiėmė Vida, Audronė, Salomėja, Levutė, Loreta, Danguolė.

           Bendruomenė gyva, nes į jos veiklą įvairiomis formomis įsijungia daug žmonių. Įsijungia todėl, kad nori bendros veiklos: gražinti Kairiškių gyvenvietę, prasmingai poilsiauti. Taip kuriama darna ir gyvenimo pilnatvė.

 

           Kairiškių kaimo bendruomenės informacija

   
  

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2015.09.02 16:41
 

100-mečiui

Kontaktai

Akmenės rajono Papilės

seniūnijos rėmimo fondas
Kodas 153091222
J. Basanavičiaus g. 22A, Papilė,

LT-85243, Akmenės r. sav.
Tel. (8 425) 32633
El. paštas antanas@vaicius.lt

 

2009 - 2020 © Papilės kraštas