2020 rugsėjo 24 d.

Turizmas

Bažnyčios

Papilės Šv. Juozapo bažnyčia. Šiaudinės Švč. Mergelės Marijos bažnyčia.

Gamtos paminklai

Penkiolikakamienė liepa Rudikių ąžuolas Užbrasčių ąžuolas

Jurakalnis

Į pietus nuo senųjų kapinių, kairiajame Ventos krante, stūkso išvaizdus medžiais apaugęs gūbrys, nuo skardžio atskirtas gilia griova, nueinančia į Ventos upės slėnį - tai Jurakalnis

Malūnai

Augustaičių malūnas Papartynės malūnas Papilės malūnas Pašilės malūnas Rudikių malūnas

Muziejai

Simono Daukanto memorialinis muziejus. Lazdynų Pelėdos muziejus

Paminklai

S. Daukanto paminklas. S. Daukanto kapas. Paminklas 1863-1864 m.sukilėliams Biliūniškėse. Paminklinis akmuo Užbrasčių kaime 1863 m. laisvės kovotojams atminti.

Parkai

Eglesių parkas, Kairiškių parkas, Klaišių buvusio dvaro parkas, Meškėnų buvusio dvaro parkas, Papilės parkas, Papilės vardinis ąžuolynas, Paragių parkas

Piliakalniai

Sustojus Papilėje, viename seniausių Žemaitijos miestelių, pirmiausia derėtų užkopti ant dviejų piliakalnių, tolimos istorijos liudininkų.

Apžadų kapeliai

Kelio Tryškiai - Viekšniai atkarpoje, už Kairiškių gyvenvietės, veda lauko keliukas į Apžadų kapelius.

Naujienos / Archyvas

Jaunimo projektas pristatytas Kėdainiuose

2011.10.17
 

      Projektą finansavo Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Iš 47 pateiktų paraiškų, atrinktos tik 7 pačios geriausios. Tarp laimingųjų buvo ir papilėniškiai. Laimėta suma 7300 Lt. Projekto autorė ir vadovė kultūros namų vedėja Virginija Kupstienė. Vasarą buvo organizuotos 2 jaunimo kūrybinės stovyklos: "Molis prabyla ne tik profesionalų rankose" (mokymų vadovė Milda Kumpikevičiūtė) ir "Odos papuošalai šiuolaikinėje madoje" (mokymų vadovė Jolanta Rimkuvienė). Stovyklose dalyvavo 27 jauni ir 6 vyresnio amžiaus žmonės. Pagaminta daugiau nei 200 darbų.  Spalio 14-15 d. projekto vadovė V.Kupstienė, mokymų vadovė J.Rimkuvienė bei stovyklų dalyvė gimnazistė D.Freimontaitė projektą pristatė Kėdainiuose JRD organizuotame seminare. Papilėniškės parodė 40 min. filmą, kuriame užfiksuotas seminaras ir kūrybinių stovyklų procesas, parodė skaidrių. Taip pat į Kėdainius nuvežta pačių gražiausių darbų iš molio ir odos. JRD vadovai ypatingai gerai įvertino papilėnišįkių projektą ir įteikė padėkos raštą.

 

Kultūros namų vedėja Virginija Kupstienė

Paskutinį kartą atnaujinta: 2011.10.17 16:55
 

100-mečiui

Kontaktai

Akmenės rajono Papilės

seniūnijos rėmimo fondas
Kodas 153091222
J. Basanavičiaus g. 22A, Papilė,

LT-85243, Akmenės r. sav.
Tel. (8 425) 32633
El. paštas antanas@vaicius.lt

 

2009 - 2020 © Papilės kraštas