2023 gruodžio 2 d.

Turizmas

Bažnyčios

Papilės Šv. Juozapo bažnyčia. Šiaudinės Švč. Mergelės Marijos bažnyčia.

Gamtos paminklai

Penkiolikakamienė liepa Rudikių ąžuolas Užbrasčių ąžuolas

Jurakalnis

Į pietus nuo senųjų kapinių, kairiajame Ventos krante, stūkso išvaizdus medžiais apaugęs gūbrys, nuo skardžio atskirtas gilia griova, nueinančia į Ventos upės slėnį - tai Jurakalnis

Malūnai

Augustaičių malūnas Papartynės malūnas Papilės malūnas Pašilės malūnas Rudikių malūnas

Muziejai

Simono Daukanto memorialinis muziejus. Lazdynų Pelėdos muziejus

Paminklai

S. Daukanto paminklas. S. Daukanto kapas. Paminklas 1863-1864 m.sukilėliams Biliūniškėse. Paminklinis akmuo Užbrasčių kaime 1863 m. laisvės kovotojams atminti. Šv. Jurgio paminklas

Parkai

Eglesių parkas, Kairiškių parkas, Klaišių buvusio dvaro parkas, Meškėnų buvusio dvaro parkas, Papilės parkas, Papilės vardinis ąžuolynas, Paragių parkas

Piliakalniai

Sustojus Papilėje, viename seniausių Žemaitijos miestelių, pirmiausia derėtų užkopti ant dviejų piliakalnių, tolimos istorijos liudininkų.

Apžadų kapeliai

Kelio Tryškiai - Viekšniai atkarpoje, už Kairiškių gyvenvietės, veda lauko keliukas į Apžadų kapelius.

Naujienos / Archyvas

Kalėdinis koncertas Papilėje

2016.12.30
 

      Tradiciškai po Šv. Kalėdų Papilės kultūros namuose organizuotas tarpušvenčio koncertas. Renginio pradžioje kultūros namų vadovė V. Kupstienė pasveikino visus su atskubančiais Naujaisiais metais, padėkojo žiūrovams už aktyvumą, atlikėjams už metų repeticijas ir koncertus, pasidžiaugė bendryste su visuomeninėmis organizacijomis, S. Daukanto gimnazija ir jos skyriumi vaikų lopšeliu-darželiu „Kregždutė“, S. Daukanto muziejumi, K. Narščiaus biblioteka, seniūnija.

      Gruodžio mėnesį penktadieniais buvo organizuota akcija „Rašau laišką Kalėdų seneliui“. Senelio palydovai laukė vaikų laiškų miestelio aikštėje prie šventinės eglės. Vaikai laiškuose turėjo parašyti apie savo ar savo klasės gerus metų darbus. Buvo gauta 18 laiškų. Atrinkti 2 patys prasmingiausi. Nugalėtojais tapo Oresta Karazijaitė bei Domantas Juškevičius. Vaikai apdovanoti flomasteriais, spalvotais pieštukais bei saldumynais.

       Seniūno padėjėja B. Ungeitienė pasveikino susirinkusius su šventėmis ir dovanų kuponais pagerbė gražiausiai šventiškai papuoštų sodybų šeimininkus: V. K. Suodžius iš Pelkelės k., D. B. Zamarus iš Kairiškių k., G. D. Činčiukus iš Griežių k., D. N. Bronušus iš Raudonskardžio 2-osios g, Papilės mstl., G. V. Žvinklius iš Šiaudinės k.

        Paskutiniame metų koncerte pasirodė vaikų lopšelio – darželio „Kregždutė“ dainorėliai ir šokėjėliai, kultūros namų jaunučių ir merginų šokių kolektyvai, moterų ir mišrus vokaliniai ansambliai, kapela „Liepa“, gyvo garso grupė „Externas“.

        Renginį vedė personažai Katinas (D. Bagdonavičienė) ir Mergaitė (U. Jašmontaitė). Koncerto sūkury šurmuliavo ir personažas Beždžionė (L. Čeludis). Scenarijų parengė ir vedėjus ruošė kultūros namų vadovė V. Kupstienė.

Renginio kulminacija – fejerverkai ir bendra daina „Su kuo sutiksi tu Naujus Metus“.

 

                                         Kultūros namų informacija

Paskutinį kartą atnaujinta: 2017.01.03 10:51
 

100-mečiui

Kontaktai

Akmenės rajono Papilės

seniūnijos rėmimo fondas
Kodas 153091222
J. Basanavičiaus g. 22A, Papilė,

LT-85243, Akmenės r. sav.
Tel. (8 425) 32633
El. paštas antanas@vaicius.lt

 

2009 - 2023 © Papilės kraštas