2021 gruodžio 2 d.

Turizmas

Bažnyčios

Papilės Šv. Juozapo bažnyčia. Šiaudinės Švč. Mergelės Marijos bažnyčia.

Gamtos paminklai

Penkiolikakamienė liepa Rudikių ąžuolas Užbrasčių ąžuolas

Jurakalnis

Į pietus nuo senųjų kapinių, kairiajame Ventos krante, stūkso išvaizdus medžiais apaugęs gūbrys, nuo skardžio atskirtas gilia griova, nueinančia į Ventos upės slėnį - tai Jurakalnis

Malūnai

Augustaičių malūnas Papartynės malūnas Papilės malūnas Pašilės malūnas Rudikių malūnas

Muziejai

Simono Daukanto memorialinis muziejus. Lazdynų Pelėdos muziejus

Paminklai

S. Daukanto paminklas. S. Daukanto kapas. Paminklas 1863-1864 m.sukilėliams Biliūniškėse. Paminklinis akmuo Užbrasčių kaime 1863 m. laisvės kovotojams atminti.

Parkai

Eglesių parkas, Kairiškių parkas, Klaišių buvusio dvaro parkas, Meškėnų buvusio dvaro parkas, Papilės parkas, Papilės vardinis ąžuolynas, Paragių parkas

Piliakalniai

Sustojus Papilėje, viename seniausių Žemaitijos miestelių, pirmiausia derėtų užkopti ant dviejų piliakalnių, tolimos istorijos liudininkų.

Apžadų kapeliai

Kelio Tryškiai - Viekšniai atkarpoje, už Kairiškių gyvenvietės, veda lauko keliukas į Apžadų kapelius.

Naujienos / Archyvas

Švietėjiška paskaita paaugliams

2019.10.09
 

      2019 m. rugsėjo 30 d. Papilės miestelio K. Narščio bibliotekoje socialinės darbuotojos Dovilė Spaičienė ir Kristina Sabaitienė organizavo švietėjišką paskaitą paaugliams. Paskaitą vedė Akmenės rajono paramos šeimai centro psichologė Vilma Suodienė. Užsiėmimo metu paaugliai žiūrėjo filmą „Tavo pasirinkimas“ ir turėjo galimybę patys padėti pagrindiniam filmo herojui priimti sprendimus: eiti į vakarėlį ar neiti, vakarėlio metu vartoti alkoholį ir psichotropines medžiagas ar jų nevartoti, ir kiekvienas jų priimtas pasirinkimas turėjo pasekmes. Skaudžias, gyvenimiškas, verčiančias susimąstyti.

      Filmo metu ir po jo peržiūros vyko diskusija apie galimybę rinktis, kurią turime kiekvienas, ir pasirinkimų pasekmes, kurios netikėtai gali pakeisti mūsų pačių ir aplinkinių gyvenimus. Psichologė susitikimo dalyvius supažindino su rūkymo bei alkoholio daroma žala, pateikė daug naudingos informacijos. Nurodė interaktyvią interneto svetainę sukurtą, jaunuoliams nuo 14 metų, norintiems gauti žinių apie psichoaktyviąsias medžiagas, jų vartojimo poveikį ir rizikas http://askritiskas.lt/.

  

Akmenės rajono paramos šeimai centro Pagalbos šeimai padalinio

socialinės darbuotojos Dovilė Spaičienė, Kristina Sabaitienė

Paskutinį kartą atnaujinta: 2019.11.13 13:55
 

100-mečiui

Kontaktai

Akmenės rajono Papilės

seniūnijos rėmimo fondas
Kodas 153091222
J. Basanavičiaus g. 22A, Papilė,

LT-85243, Akmenės r. sav.
Tel. (8 425) 32633
El. paštas antanas@vaicius.lt

 

2009 - 2021 © Papilės kraštas